طرحی نو، فصلی نو

لوگوی فست‌دیکشنری با طرحی جدید

2007

در سال ۲۰۰۷ میلادی یا ۱۳۸۶ شمسی با فراگیر شدن هرچه بیشتر استفاده از اینترنت فست‌دیکشنری کار خود را آغاز کرد تا راهکاری ساده، رایگان و سریع برای جامعه زبان آموز فراهم آورد. از همان ابتدا کادر فنی مجرب مسئولیت فراهم کردن سایتی سریع و قابل اطمینان را برعهده گرفتند.

2010

در سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۹ شمسی) استفاده از موبایل‌های هوشمند در جهان و ایران رو به رشد بود، از این سو تیم فست‌دیکشنری با ارائه‌ی نسخه‌ی هماهنگ با iOS تلاش نمود راهکارهای ساده‌تری برای کاربران و زبان آموزان ارائه نماید.

2011

سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۹۰ شمسی) طبق درخواست‌های مکرر کاربران، نرم افزار فست‌دیکشنری برای سیستم عامل اندروید نیز تهیه و ارائه گردید. همچنین وبسایت فست‌دیکشنری نیز با بروز رسانی‌های مکرر تلاش نمود تا امکانات بیشتری برای زبان آموزان ارائه دهد.

2012

سال ۲۰۱۲ میلادی (۱۳۹۱ شمسی) وبسایت و تمامی نرم افزارها شکل تازه‌ای به خود گرفتند تا امکانات بیشتر و بهتری ارائه دهند. همچنین گروه فست‌دیکشنری کار خود را با ویراستارهای مجرب آغاز کرد تا رفته رفته بانک اطلاعاتی فست‌دیکشنری را بهبود و گسترش دهند.

2013

سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۲ شمسی) با یکپارچه سازی نرم افزارها و وبسایت، این گروه کار خود را ادامه داد و جهت تثبیت روند رو به رشد، نرم افزار فست‌دیکشنری برای سیستم عامل ویندوز فون نیز ارائه گشت.

2014

فست‌دیکشنری همچنان به صورت رایگان در دسترس است و در حال حاضر با بیش از ۱۰۰ هزار کاربر بصورت روزانه یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای ایرانی به شمار می‌رود.

۱۰۰,۰۰۰

بیش از صد هزار کاربر در روز

با شما بسوی آینده می‌رویم
تشکر فراوان از همه‌ی شما که در سال‌های گذشته از ما حمایت کرده‌اید