تبدیل عدد به حروف انگلیسی

۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تبدیل عدد به حروف انگلیسی معمولا یکی از چالش‌های یادگیری زبان انگلیسی به شمار می‌آید. در انواع دوره‌های آموزش زبان انگلیسی شما به صورت کلی بخشی از اعداد را یادخواهید گرفت ولی آیا این میزان کافی است؟ شاید شما هم در مکالمه زبان انگلیسی مهارت خوبی دارید اما برای یادگیری اعداد و تبدیل آنها به حروف در انگلیسی از کدام منبع با امکان دسترسی سریع و روان استفاده می‌کنید؟  

اعداد و تبدیل به حروف انگلیسی

برای یادگیری بهتر اعداد در زبان انگلیسی فست دیکشنری امکانی فراهم کرده که بتوانید اعداد رو به صورت عددی در فست دیکشنری وارد کنید و به صورت حروف هم به فارسی و هم به انگلیسی دریافت کنید. بیایید نگاه دقیق‌تری به این ویژگی تبدیل عدد به حروف در فست‌ دیکشنری بیندازیم.

ویژگی تبدیل عدد به حروف در فست‌ دیکشنری

به طور کلی شما می‌توانید اعداد را به شکل زیر در وبسایت و نرم‌افزارهای فست دیکشنری جست‌وجو کنید. دقت کنید که حتما نرم افزارهای فست دیکشنری را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

این ویژگی به شما کمک می‌کند که تا به غیر از تبدیل اعداد حسابی به حروف، اعداد را به شکل اعشاری و به شکل اعداد صحیح نیز وارد کنید و نتیجه‌ را به حروف دریافت کنید.

شما می‌توانید اعداد را به شکل اعشاری مثبت و منفی نیز در فست دیکشنری جست‌وجو کنید. همچنین اعداد با تعداد رقم بالا را جست‌وجو کنید و از نتیجه‌ی بدست آمده لذت ببرید.

دقت کنید که این ویژگی تبدیل عدد به حروف به همراه تلفظ صوتی ارائه شده و شما میتوانید ضمن استفاده از این ویژگی تلفظ اعداد را نیز بشنوید و به خاطر بسپارید.

نرم افزارهای اندروید و ios فست دیکشنری

در صورتی که از کاربران ما هستید و از یکی از نرم افزار اندروید یا نرم افزار ios فست دیکشنری استفاده می‌کنید تنها کافی است که نرم افزار خود را به روز رسانی کنید و از امکانات جذاب ارائه شده در این دیکشنری استفاده کنید.

ویژگی تبدیل عدد به حروف در فست دیکشنری چیست؟

شما میتوانید با کمک این ویژگی اعداد را در فست‌دیکشنری جست‌وجو کنید و نتیجه را با حروف به فارسی و انگلیسی مشاهده کنید.

آیا ویژگی تبدیل عدد به حروف در نرم‌افزارهای فست دیکشنری هم قابل اجرا است؟

بله. شما می‌توانید با به‌روزرسانی اپلیکیشن فست دیکشنری چه اندروید و چه ios از این ویژگی تبدیل عدد به حروف استفاده کنید.

آیا ویژگی تبدیل عدد به حروف در فست‌ دیکشنری رایگان است؟

بله. این ویژگی کاملا رایگان در تمامی نسخه‌های اپلیکیشن اندروید ios و وبسایت فست دیکشنری قابل استفاده است.

بازگشت به وبلاگ

دیگر مطالب دسته‌بندی "راهنما":