حذف تبلیغات نرم افزار اندروید و آی‌او‌اس (iOS)

نرم افزارهای اندروید و iOS فست‌دیکشنری رایگان هستند و مانند دیگر نرم افزارهای رایگان دارای تبلیغات درون برنامه‌ای می‌باشد.
اگر تبلیغات برای شما آزار دهنده است، این امکان برای شما فراهم است تا با خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ، تبلیغات را برای همیشه حذف نمایید.
راهکارهای خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ برای نرم افزار اندروید و iOS در زیر برای شما توضیح داده شده است.

خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ از طریق کارت‌های شتاب (خرید ریالی)

برای خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ فست‌دیکشنری دو روش ارزی و ریالی وجود دارد، این راهنما خرید ریالی را توضیح داده است و جهت خرید به صورت ارزی به این راهنما مراجعه نمایید.

در حال حاضر به علت تحریم‌هایی که از سوی گوگل وجود دارد، جهت خرید ریالی شما باید حتما فست‌دیکشنری را از مارکت بازار و یا مارکت ایران اپس دریافت و یا بروزرسانی نمایید و نسخه‌ی دریافت شده از گوگل پلی تنها امکان خرید ارزی را دارد.

پس از دریافت فست‌دیکشنری از مارکت بازار یا ایران اپس، فست‌دیکشنری را اجرا نمایید و از منوی درون نرم افزار گزینه‌ی حذف تبلیغات (کافه بازار) و یا حذف تبلیغات (ایران اپس) را انتخاب نمایید.

پس از رفتن به صفحه‌ی حذف تبلیغات، گزینه‌ی خریداری نسخه‌ی کامل جهت حذف تبلیغات را انتخاب نمایید و مراحل را طی کنید تا تبلیغات برای شما حذف گردد.

اگر تبلیغات پس از طی کردن مراحل ذکر شده حذف نشد، فست‌دیکشنری را کامل ببندید و دوباره باز کنید

خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ از طریق کردیت کارت (خرید ارزی)

برای خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ فست‌دیکشنری دو روش ارزی و ریالی وجود دارد، این راهنما خرید ارزی را توضیح داده است و جهت خرید به صورت ریالی به این راهنما مراجعه نمایید.

جهت خرید نسخه‌ی بدون تبلیغ فست‌دیکشنری از طریق کردیت کارت (خرید ارزی) شما حتما باید فست‌دیکشنری را از گوگل پلی دریافت نمایید.

پس از دریافت فست‌دیکشنری از گوگل پلی، فست‌دیکشنری را اجرا نمایید و از منوی درون نرم افزار گزینه‌ی حذف تبلیغات (گوگل) را انتخاب نمایید.

پس از رفتن به صفحه‌ی حذف تبلیغات، گزینه‌ی خریداری نسخه‌ی کامل جهت حذف تبلیغات را انتخاب نمایید و مراحل را طی کنید تا تبلیغات برای شما حذف گردد.

اگر تبلیغات پس از طی کردن مراحل ذکر شده حذف نشد، فست‌دیکشنری را کامل ببندید و دوباره باز کنید

بازگردانی خرید در نرم افزار اندروید

اگر قبلا نسخه‌ی بدون تبلیغ فست‌دیکشنری را خریداری نموده‌اید و پس از بروز کردن و یا نصب دوباره، تبلیغات برای شما بازگردانده شده است کافی است مراحل زیر را طی کنید تا تبلیغات دوباره برای شما حذف گردند.

خرید شما بسته به اینکه از کافه بازار، ایران اپس یا از گوگل پلی انجام شده است، در حساب کاربری مربوطه ذخیره شده است و شما باید حتما فست‌دیکشنری را از همان مارکت دریافت کرده باشید.

از این سو شما باید مطمئن شوید که در حساب کاربری خود در کافه بازار، ایران اپس یا گوگل پلی وارد شده‌اید و سپس با رفتن به نرم افزار فست‌دیکشنری و انتخاب گزینه‌ی حذف تبلیغات از منوی درون نرم افزار، تبلیغات برای شما حذف می‌گردد.

اگر خرید خود را از گوگل پلی انجام داده‌اید باید حتما فست‌دیکشنری را از گوگل پلی دوباره دریافت کنید و پس بر روی گزینه‌ی بازگردانی خرید در همین صفحه کلیک کنید و سپس نرم افزار را ببندید و دوباره باز کنید.

خطای شماره ۳ در نرم افزار اندروید فست‌دیکشنری

علت دریافت خطای شماره ۳ این است که شما نرم افزار را از گوگل پلی دریافت یا بروزرسانی نموده‌اید ولی خرید خود را از کافه بازار یا ایران اپس انجام داده‌اید.

به همین دلیل باید مطمئن شوید که نرم افزار را از جایی که قبلا خرید خود را انجام داده‌اید دریافت و یا بروزرسانی کنید تا بتوانید خرید خود را بازگردانی نمایید.

جهت خرید به صورت ریالی به این راهنما مراجعه نمایید

حذف تبلیغات فست‌دیکشنری در آی‌اواس (iOS)

در حال حاضر به علت محدودیت‌هایی که از سوی اپل وجود دارد امکان خرید ریالی نرم افزار iOS وجود ندارد و فقط از طریق حساب کاربری اپل و کردیت کارت یا گیفت کارت اپل امکان این خرید فراهم است.

پس از اجرای فست‌دیکشنری به بخش بیشتر بروید و سپس گزینه‌ی حذف تبلیغات را انتخاب نمایید.

پس از رفتن به صفحه‌ی حذف تبلیغات، گزینه‌ی خریداری نسخه‌ی کامل جهت حذف تبلیغات را انتخاب نمایید و مراحل را طی کنید تا تبلیغات برای شما حذف گردد.

بازگردانی خرید در نرم افزار آی‌اواس (iOS)

اگر قبلا نسخه‌ی بدون تبلیغ فست‌دیکشنری را خریداری نموده‌اید و پس از بروز کردن و یا نصب دوباره تبلیغات برای شما بازگردانده شده است کافی است مراحل زیر را طی کنید تا تبلیغات دوباره برای شما حذف گردند.

خرید شما در حساب کاربری اپل شما ذخیره شده است و باید مطمئن شوید که بر روی دستگاه شما همان حساب کاربری تنظیم شده است.

سپس به بخش بیشتر رفته و گزینه‌ی حذف تبلیغات را انتخاب نمایید و از صفحه‌ی باز شده گزینه‌ی بازگردانی خرید را انتخاب نمایید.